התמונות באדיבות לשכת התיירות של תאילנד
המידע באדיבות אתר "למטייל" ברשת

 להזמנת טיסה לבנגקוק לחץ כאן

טיסות לתאילנד


שטח: כ - 520,000 קמ"ר
אוכלוסייה: כ - 60 מיליון
עיר בירה: בנגקוק
שפה: תאילנדית
דת: רוב בודהיסטי מכריע
משטר: מונרכיה חוקתית דמוקרטית
מטבע: באט
שעון: פלוס 7 יחסית לגריניץ`.
חשמל: 220V 50Hz

תארו לכם שילוב מופלא של איים אקזוטיים, מקדשים מפוארים, נוף פראי, שבטים אותנטיים, אוכל משובח, תרבות והיסטוריה עשירה - זה לא חלום, אלא חלק קטן מרשימת האטרקציות הארוכה המעניקה לממלכת תאילנד הקסומה את מעמדה כאחד ממוקדי המשיכה העיקריים של אסיה
מדי שנה מבקרים בתאילנד למעלה מ- 6 מיליון תיירים, מה שמעמיד אותה כאחת המדינות המתויירות בעולם כולו. תאילנד מצדה מספקת לשוהים בה עולם מרתק רווי הרפתקאות, תענוגות ואווירת חופש וכל תייר ייהנה למצוא בה משהו לטעמו. עושרה הויזואלי של המדינה כמו גם הניגודים באופייה: המזרח והאותנטי מול פרץ המערב יכולים ליצור עומס על חושיו של המבקר לראשונה בתאילנד. מה שבטוח, במהלך תארו לכם שילוב מופלא של איים אקזוטיים, מקדשים מפוארים, נוף פראי, שבטים אותנטיים, אוכל משובח, תרבות והיסטוריה עשירה - זה לא חלום, אלא חלק קטן מרשימת האטרקציות הארוכה המעניקה לממלכת תאילנד הקסומה את מעמדה כאחד ממוקדי המשיכה העיקריים של אסיה.

טיסות לתאילנד

מדי שנה מבקרים בתאילנד למעלה מ- 6 מיליון תיירים, מה שמעמיד אותה כאחת המדינות המתויירות בעולם כולו. תאילנד מצדה מספקת לשוהים בה עולם מרתק רווי הרפתקאות, תענוגות ואווירת חופש וכל תייר ייהנה למצוא בה משהו לטעמו. עושרה הויזואלי של המדינה כמו גם הניגודים באופייה: המזרח והאותנטי מול פרץ המערב יכולים ליצור עומס על חושיו של המבקר לראשונה בתאילנד. מה שבטוח, במהלך הביקור בהחלט תתקשו שלא להשבות אחר קסם המזרח הייחודי שלה.

טיסות לתאילנד - טיסות מוזלות לתאילנד

ממלכת תאילנד משתרעת על פני שטח של כ- 514,000 ק"מ רבועים, ונמצאת בלבו של דרום מזרח אסיה. היא גובלת בבורמה במערב, בלאוס ובבורמה בצפון, בקמבודיה במזרח ובמלזיה בדרום. מיקומה מקנה לה יתרון בולט נוסף בהיותה בסיס יציאה לחקירת מדינות רבות ביבשת אסיה. מטיילים רבים פותחים את מסעם אל עבר המזרח הרחוק בתאילנד. ייאמר לזכותה, שבניגוד לארצות אחרות ביבשת, החכימה תאילנד לנצל את יתרונותיה ובנתה תשתית תיירותית מפותחת שהפכה אותה לאחת המדינות הנוחות ביותר לטיול באסיה. בשנים האחרונות תעשיית התיירות משגשגת במיוחד ומהווה מקור הכנסה משמעותי לקופת המדינה.

טיסות לתאילנד

מקומות רבים ברחבי המדינה נותרו עדיין בתוליים, אך חשוב לציין שאם הנכם תרים אחר ארץ שכולה אותנטיות, תאילנד היא אולי לא היעד האולטימטיבי עבורכם. בהשוואה למדינות אחרות באסיה, תאילנד נחשבת למדינה מתקדמת המושפעת יותר ויותר מרוח המערב.

בתאילנד חיים 60 מיליון תושבים ורובם תאילנדים, אך במהלך ההיסטוריה תאילנד הייתה צומת הגירה מרכזית, ולכן אוכלוסייתה מורכבת גם ממיעוטים בורמזים, לאוסים, מלזים, סינים והודים. למרות הפסיפס האתני של תושביה תאילנד מאוחדת מבחינה תרבותית וחברתית. צורת ההתיישבות השכיחה ביותר בתאילנד היא הכפר המסורתי ורובם המוחלט של התאילנדים (כ- 90%), מרוויחים את לחמם מפרי האדמה.

תאילנד היא אחת המדינות המזוהות ביותר עם בודהיזם בעולם. הדת הלאומית היא בודהיזם טרוודה (Theravada Buddhism), ועל מאמיניה נמנים 90% מהעם התאילנדי. 10% מהאוכלוסייה התאית מאמינים באיסלאם, בנצרות, בהינדואיזם ובאמונות אחרות, כשלכל אחת מהאמונות ניתן חופש הבעה. לבודהיזם יש השפעה רבה על חיי היומיום, בערים ובכפרים למקדש (וואט) יש תפקיד מרכזי בחיים הדתיים והחברתיים, וההערצה לנזירים היא רבה. תאילנדים רבים מתרגלים באופן קבוע מדיטציה, שהיא אחד מהמאפיינים המרכזיים של הבודהיזם, והאמונה הרווחת היא שמדיטציה תתרום לשלום פנימי ולאושר. המבקרים בתאילנד יכולים ללמוד את היסודות הפרקטיים של המדיטציה במגוון מרכזים בבנגקוק וברחבי המדינה.

טיסות לבנגקוק

תאילנד היא המדינה היחידה מבין מדינות דרום מזרח אסיה שלא הייתה לעולם תחת שליטה קולוניאלית, ושלעולם לא חוותה מלחמת אזרחים. עובדות אלה מהוות את הבסיס לתחושת החופש התאילנדית המיוחדת ולזהות התרבותית של התאים.

טיסה לתאילנד

האוכל התאילנדי מפורסם בכל העולם בגלל הרמונית הטעמים שעומדת מאחורי כל מאכל תאילנדי מסורתי. המאכלים התאילנדים משלבים השפעות עתיקות מהמערב וממזרח, אך במקור לאוכל התאילנדי היו מאפיינים שהתאימו לאורח חיים בסביבה ימית ולכן המרכיבים העיקריים היו פירות ים, עשבים וצמחים. תאילנד היא גן עדן של ממש לחובבי המזון למיניהם: נודלס, שייקים מפירות אקזוטיים, מאכלי רחוב נפלאים, מגוון מאכלים מערביים כשכל אלה הם רק דוגמא קטנה לשפע הקולינרי הרב. מטיילים רבים מוצאים עצמם ממשיכים לחלום, גם לאחר חזרתם הביתה על הטעם המדהים...

טיסה לבנקוק

תאילנד שוכנת באזור טרופי ולכן הטמפרטורות בה גבוהות במשך כל השנה. הטמפרטורה הממוצעת היא 29 מעלות צלזיוס, כשבאפריל היא יכולה להגיע ל- 35 מעלות ובדצמבר ל- 17 מעלות. בתאילנד יש שלוש עונות; העונה הקרה- נובמבר עד פברואר, העונה החמה- אפריל עד מאי, והעונה הגשומה- יוני עד אוקטובר. אך למרות החלוקה הברורה, גשמי המונסונים עלולים להפתיע כמעט בכל רגע ויש לקחת זאת בחשבון.

ההיסטוריה התאילנדית מתחלקת למספר תקופות. התקופה הראשונה היא תקופת Nanchao בין השנים 650-1250 אחרי הספירה. בשנים אלו יסדו התאילנדים את הממלכה שלהם בחלק הדרומי של סין. בשנת 1250 לספירה הוקמה המדינה העצמאית התאילנדית שנקראה "סוקוטאי". לאחר הקמת המדינה החלו התאילנדים להתגבש ככוח דומיננטי ותבעו עצמאות מממלכות Khmer, ו- Mon ששלטו באותה תקופה. בשנת 1350 מדינת "איוטיה" רבת העוצמה החלה להשפיע על סוקוטאי. בשנת 1767 פלשה בורמה לאיוטיה ולסיאם (ממלכת תאילנד הקדומה), אך בסיאם הבורמזים נתקלו בהתנגדות מצד כוחותיו של הגנרל הצעיר Phya Taksin שלבסוף גברו על הכוחות הבורמזים. גנרל טקסין קבע את בירת הממלכה ב- Thon Buri שנמצאת על הגדה המערבית של נהר Chao Phraya, ומאז החלה תקופת Thon Buri שנמשכה בשנים 1767- 1772. לאחר מותו של גנרל טקסין, גנרל צ`אקרי הפך למלכה הראשון של סיאם. הוא העביר את הבירה מ- Thon Buri לבנקוק ובנה שם את הגראנד פלאס. המלך וממשיכיו יצרו קשרים עם מדינות המערב ופיתחו קשרי מסחר עם סין. שם הממלכה שונה מסיאם לתאילנד עם הקמת הממשלה הדמוקרטית בשנת 1939.

בנגקוק , הבירה ושער הכניסה העיקרי למדינה, היא מטרופולין סואן וצבעוני שעבר דרך ארוכה מהימים בהם כל מה שהיה במקום זה רק כלונסאות רופפות על הנהר. תוכלו למצוא בה שילוב נדיר של תרבות עתיקת יומין יחד עם מודרניות וקדמה מערבית: ארמונות מפוארים לצד שכונות עוני, מלונות פאר לצד אכסניות מטות ליפול, מסעדות יוקרתיות לצד מאכלי רחוב עממיים, שווקים מטורפים לעומת מרכזי קניות עצומים, מוזיאונים מרשימים והופעות ממין אחר, ורכבים מודרניים לצד טוקטוקים מצועצעים (ריקשות ממונעות שבקושי נעות). בבנגקוק גם שוהים דרך קבע 80% מכלי הרכב בתאילנד כולה, מה שמציב אותה ברשימת הערים המזוהמות בעולם, עובדה שתיווכחו בה מייד עם הגיעכם לעיר. בבנגקוק גם נמצא ארמון המלך הנערץ ומרכז הפוליטיקה, התרבות והעסקים של המדינה. כיום מתגוררים בעיר כ- 9 מיליון תאילנדים לצד כמות נכבדת ביותר של תיירים המבקרים בה ללא הפסקה. העיר משמשת כבסיס מצוין הן לקראת היציאה למוקדי העניין הרבים בתאילנד והן לקראת המשך הטיול במזרח כך שבסופו של דבר מדובר בעיר מסקרנת ומיוחדת שתספק לכם חוויות שונות ומגוונות.

צפון תאילנד מהווה מוקד עלייה לרגל לכל אלו המחפשים טבע, נופים וחוויות אותנטיות. הצפון הוא אזור פראי ויפה העמוס בהרים מיוערים, ובפילים שמנוצלים לעבודה ביערות. בכל האזור הצפון מזרחי של תאילנד זורם נהר המקונג האדיר והמרשים. אזור ההרים הוא ביתם של שבטי ההרים הצבעוניים, והוא מספק פעילות אתגרית מגוונת למטיילים כמו רפטינג, טרקים ורכיבה על פילים. צ`אנג מאי היא העיר הגדולה ביותר בצפון, והיא מהווה בסיס יציאה לטיול באזורי הכפר. לעיר יש תרבות ייחודית ויפה משלה, ותושביה הם חלק בלתי נשכח מהביקור בעיר. בצ`אנג מאי יש מפעלים רבים שמייצרים חפצי אמנות ועבודות יד שונות ממשי, כסף ועץ, וניתן לבקר בהם ולצפות בתהליך הייצור. בעיר יש שוק לילה פעיל ומגוון מסעדות ומקומות בילוי. בצפון הרחוק של תאילנד שוכן משולש הזהב (Golden Triangle) המפורסם, מפגש הגבולות בין בורמה, לאוס ותאילנד, המושך אליו מטיילים סקרנים רבים.

בעוד מרבית המטיילים פונים מבנגקוק ישירות לצ`אנג מאי, מסע נינוח ומקיף יותר יכלול ביקור קצר באתרים ההיסטוריים של איוטאיה Ayuthay ולופברי Lopburi שמצפון לבנגקוק ובשרידים הארכיאולוגים של מרכז תאילנד. איוטאיה , כ-85 ק"מ מבנגקוק היא הבירה העתיקה של תאילנד ששימשה במשך שנים ארוכות כמרכז פוליטי, כלכלי ותרבותי. בעיר מקדשים וארמונות לצד נהרות ותעלות והיא נחשבת לאתר ההיסטורי החשוב ביותר במדינה. לופברי היא אחת הערים העתיקות ביותר בתאילנד וגם בה תוכלו למצוא מבנים ארכיאולוגים מרשימים. .

טיסות זולות לתאילנד

אזור המישורים המרכזיים של המדינה זוכה לתשומת לב פחותה בהרבה מאשר היעדים הפופולריים של תאילנד. האזור מתפאר בהיסטוריה עשירה עליה מעידים היום השרידים הרבים במקום. מרבית האתרים האכיאולוגיים באזור מקורם במאות ה- 13 וה- 14, כשממלכת Sukothai שלטה במרכז תאילנד. כיום, מהווה הממלכה הקדומה הזו את האטרקציה המרכזית באזור המתפאר בירושה אומנותית נכבדת. העיר המרכזית ונקודת המוצא למוקדי העניין היא Phitsanulok .

במרחק 1,250 ק"מ מדרום לבנגקוק, שוכן גן העדן האמיתי של תאילנד, המושך אליו מבקרים מכל שכבות הגיל ומכל רחבי העולם. אזור דרום תאילנד טומן בחובו ג`ונגלים טרופיים, צוקי גיר, שוניות אלמוגים ועולם תת ימי מדהים ביופיו, מפרצים ציוריים וכמובן חופים זהובים המעוטרים בעצי קוקוס. האיים מציעים מגוון פעילויות: צלילה, שחייה, שיט, טיולים רגליים ותצפיות משגעות. עם זאת, מרבית המטיילים מוצאים עצמם רובצים שעות על גבי שעות על החופים תוך כדי ספיגת קרני שמש ובהייה במים הצלולים שעל גוון הטורקיז שלהם כבר נאמר רבות. נראה כי האיים מנסים לפנק את השוהים בהם בכל דרך אפשרית: אם זה האוכל הנפלא, השייקים העסיסיים, המסאז`ים על החוף או המסיבות וחיי הלילה הסוערים.

טיסה לתאילנד

האי המרכזי והגדול ביותר בדרום הוא קו-סמוי הידוע בחיי הלילה והמסיבות המצוינות שלשמן מגיעים תיירים מכל רחבי העולם, מסעדות טובות וחופים המוניים. אי גדול נוסף הוא פוקט שנחשב לאי היקר ביותר. סמוך לפוקט נמצא האי קופיפי המספק נוף טרופי מדהים, מוקף בשוניות אלמוגים ובים צלול וכחול שעדיין לא זוהם. קופנגן הוא אי נוסף שידוע בחיי הלילה ובמסיבות הסוערות שלו, ביניהן ה"פול מון" הפופולרית. קוטאו לעומת זאת הוא אתר צלילה אידיאלי בו ניתן לראות שוניות אלמוגים יפהפיות ודגים נדירים שמצויים בסביבת האי.

למעלה מ- 2,600 קילומטרים של רצועת חוף נמתחים בצדה המזרחי של המדינה. בעוד שהחופים של דרום תאילנד בורכו בנופים מדהימים, מציעים החופים הנפרשים בין בנגקוק לקמבודיה אתרי נופש שיתרונם הבולט הוא הקרבה לבנגקוק. אך החוף המזרחי הוא הרבה יותר מחופים: האזור עשיר במקורות מינרליים וממשלת תאילנד משקיעה רבות בפיתוחו הכלכלי והעסקי. האטרקציה התיירותית ביותר שמציע האזור המזרחי היא פטיה Pattaya, הממוקמת במרחק של כ- 147 ק"מ דרום מזרחית לבנקוק.פטיה היא אחד ממקומות הנופש הפופולריים ביותר בתאילנד, והיא מושכת אליה אלפי תיירים מכל רחבי העולם. בפטיה ניתן ליהנות ממגוון פעילויות ספורט ימי כמו שחיה, צלילה, גלישה, סקי ועוד... ניתן גם לצאת לשיט אל איי האלמוגים המקיפים אותה, לשכור אופנועי מים ולטייל לאורך המפרץ או לשכור אופנוע או ג`יפ ולנסוע לטייל בחופים הסמוכים.
בקרבת החוף מומלץ לבקר בחוות הסחלבים, בפרדסים ובגנים הבוטניים וכן לרכב על סוסים אל הכפרים הקטנים הרבים הפזורים על הגבעות שמקיפות את פטיה.

במרחק של כ- 130 ק"מ מערבית לבנקוק שוכנת קאנצ`נבורי , שהתפרסמה בכל רחבי העולם בזמן מלחמת העולם השניה. קאנצ`נבורי הוקמה על גדות נהר הקווי, ובמהלך מלחמת העולם השנייה היפנים אילצו אלפי שבויי מלחמה מבעלות הברית לסלול מאות קילומטרים של מסילת ברזל, וכן גשר שעובר מעל הנהר. במהלך הבנייה מתו 16,000 שבויים ועוד 90,000 אסיינים כתוצאה מהתעללות היפנים. כיום הגשר הוא האתר הפופולרי ביותר בקנצ`נבורי. ממערב ומצפון לקנצ`נבורי שוצפים כמה ממפלי המים הגדולים והמרשימים ביותר בתאילנד, וניתן לצאת ולבקר בהם מקנצ`נבורי. קנצ`נבורי התפרסמה גם בזכות המסעדות, בתי המלון והדיסקוטקים הצפים שלה הפזורים לאורך הנהר.


דפים מומלצים באתר:
טיסות לתאילנד , נסיעות לתאילנד , טיסה לתאילנד , דילים לתאילנד , תאילנד בדקה ה90

טיסות להודו , נסיעות להודו , טיסה להודו , דילים להודו , הודו בדקה ה90

,טיסות לבומביי,טיסות לדלהי,טיסות לאמריצר,טיסה לדלהיטיסה לבומביי,טיסות זולות להודו,טיסות להודו ברויאל ג'ורדיאן,טיסות להודו באוזבקיסטן,מחירים לטיסות להודו,חיפוש טיסות להודו,טיסה זולה להודו,טיולים להודו,טיסות לצעירים להודו,מסלולים בהודו,חבילות בהודו,לטוס להודו


טיסות לאוזבקיסטן | טיסות להודו| טיסות לתאילנד| טיסות לסין| וייטנאם| טיסות לקוריאה| טיסות ליפן| חבילות תיור | מבצעים דילים לקוח עסקי| הנוסע המתמיד|
| דילים לאוזבקיסטן | דילים להודו| דילים לתאילנד| דילים לסין| טיול מאורגן| טיול מאורגן לאוזבקיסטן| מכתבי התרשמות| דילים לקוריאה| דילים ליפן| לוח טיסות|
מחירי טיסות| זמני טיסות| הזמנת טיסות| דילים לסיאול| דילים לטוקיו | דילים לבייג'ין| דילים לדלהי| טיסות לבנגקוק| דילים לסיאול| טיסות לטוקיו | טיסות לבייג'ין| טיסות לדלהי|